Seryjne Historie dr Leszka Janeczka - odsłona druga Drukuj Email
wtorek, 16 kwietnia 2019 00:00

Seryjne Historie Ze względu na duże zainteresowanie spotkaniem z dr Leszkiem Janeczkiem, które odbyło się w ubiegłym miesiącu, Muzeum Regionalne w Krasnymstawie wyszło na przeciw oczekiwaniom i doktor Janeczek zagościł w naszej instytucji ponownie. W miniony piątek, 12 kwietnia br., odbyła się druga odsłona jego historycznej gawędy o Krasnymstawie i okolicach w okresie II wojny światowej. Tym razem spotkanie nie miało ograniczeń czasowych, a ponadto ta bardzo interesująca historyczna opowieść wzbogacona została o nowe, nieporuszane wcześniej wątki.

Seryjne Historie, to cykl spotkań autorstwa pracownika Muzeum Regionalnego w Krasnymstawie, Konrada Grocheckiego, który ma na celu zaprezentowanie różnego sposobu ukazywanie przeszłości.